UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Netkot - Skąd u was takie przeświadczenie o prorosyjskości pisu? Przecież to tusk, merkelowa i putin stanowili wielkie trio. To tusk ściskał się z putinem, sikorski, ławrow, musimy akceptować rosję jaka ona jest, nord stream, kadyny i wiele wiele innych faktów na to że jest odwrotnie.