UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Medium - Na spotkani z Kaczyńskim dostałem mikrofon a na " lekcji demokracji" w CSE w Panem Czyżykiem i Pania Kluge już nie.... Młodych ludzi uczyli demokracji wyłącznie działacze PO a potem jedną prośbą o głos pokazali że demokracja to ich prawo do mówienia i prawo młodych ludzi do słuchania i podziwiania a jak o głos prosi ktoś "nie z ich bajki " to morda w kubeł... Są w tym mieście ludzi na tyle głupi że chcą uczyć teorią a w paraktyce pokazywać zamordyzm... Czyżby oboje Państwo Radni chcieli pobić rekord polski i być dwukrotnie odwołanym w Referendum ? Po 2013 kolejne w 2026 ? Ja powody wiedzę bo stara klika z PO znów próbuje podnosić głowy i zamiast rozliczyć się z tego co robili przed odwołaniem udają że nie było ani wałków ani pogardy ani odwołania.... No w taki Elbląg to ja się z nimi bawił nie będę a co dalej Bóg poprowadzi....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj