UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A po ciastka lub hamburgery to już nie latają ? Na kogutach położyliby konkurencja z Glovo na kolana, ,, ,A nie wolno zapomnieć żeby komuś wpelpić mandat wszak swoje normy trzeba wyrobić, ,, Kwadrans wystarczy ? Wszak jak pisał Piekara - winny jest każdy sporny jest tylko wymiar kary.....

MariuszLewandowski-Fc