UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś wie, kto jest administratorem danych? Numer rejestracyjny samochodu nie jest potrzebny do zaparkowania, jak drukuje się bilet i umieszcza za szybą. Natomuast inwigilacja, gdzie i jak długo jest auto zaparkowane, to już narusza prywatność, szczególnie jak namierzenie właściciela jest proste. Taki Pegasusik na miarę Elblaga?