UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ktoś wie, kto jest administratorem danych? Numer rejestracyjny samochodu nie jest potrzebny do zaparkowania, jak drukuje się bilet i umieszcza za szybą. Natomuast inwigilacja, gdzie i jak długo jest auto zaparkowane, to już narusza prywatność, szczególnie jak namierzenie właściciela jest proste. Taki Pegasusik na miarę Elblaga?