UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na śmieciach robi się dziś gigantyczny interes! To żyła złota. Wszędzie się te śmiecie palą na nielegalnych składowiskach a kary są tak śmieszne że aż żałosne. W ogóle płacimy więcej za niby segregację której kiedyś nie było a było wszystko szklane. Gdzie tu logika, gdzie tu postęp? Wszyscy maja wrażenie że są nabijani w przysłowiową butelkę a od października z kaucją.