UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na śmieciach robi się dziś gigantyczny interes! To żyła złota. Wszędzie się te śmiecie palą na nielegalnych składowiskach a kary są tak śmieszne że aż żałosne. W ogóle płacimy więcej za niby segregację której kiedyś nie było a było wszystko szklane. Gdzie tu logika, gdzie tu postęp? Wszyscy maja wrażenie że są nabijani w przysłowiową butelkę a od października z kaucją.


Anuluj