Wybrany wątek opinii

Rozpiska na sto dwa..... trudno to ogarnąć :⁠-⁠)
(2025.08.24)
Co tu ogarniać jak pogoda powoduje zerową frekwencję. Dziś niedziela i Elbląg śpi jak co tydzień.
(2025.08.24)
No cóż deszcz to dar Boży... bez niego nie byłoby plonu a że czasem dokucza to taki mamy klimat. Swoją drogą tu zawsze tylko narzekają....
(2025.08.24)
Bergen wielką brama do fiordów, cudowne krajobrazy oglądam każdego dnia ale tu jak jeden dzień w tygodniu jest słońce a dwa dni nie pada to uznaje się za powód do radości ! Czy reż mam narzekać i siedzieć w domu bo pada ?
(2025.08.24)
jak jest gorąco też źle, pogoda zawsze jest dobra tylko potrzebny jest odpowiedni ubiór,
modi (2025.08.24)
Skoro deszcz to dar boga to kościół powinien płacić odszkodowania powodzianom
Takie buty (2025.08.24)
Tylko Ty się w tym Bergen znalazleś, bo lubisz zgniłą pogodę i te krajobrazy i wyjazd był Twoim wyborem. My natomiast mamy tej zgnilizny i zimna dość, a na wyjazd nas nie stać.
(2025.08.24)
Mogę Ci opłacić lot i hotel w zamian za optymizm.
xis (2025.08.24)
Jeżeli uznajecie tam 2 dni w tygodniu bez deszczu za powód do radości, to rzeczywiście wybrałeś sobie raj na Ziemii do życia. A przez pozostałe przez 90% roku patrzycie przygnębieni na te swoje cudowe krajobrazy przez okno albo na ich zdjęcia w internecie, bo nikmu się nie chce wychodzić w ulewę i zimno na spacer.
(2025.08.24)
Powrót do komentarzy