Wybrany wątek opinii
Rozpiska na sto dwa..... trudno to ogarnąć :-)
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Co tu ogarniać jak pogoda powoduje zerową frekwencję. Dziś niedziela i Elbląg śpi jak co tydzień.
Do moderacji
Odpowiedz
19
8
No cóż deszcz to dar Boży... bez niego nie byłoby plonu a że czasem dokucza to taki mamy klimat.
Swoją drogą tu zawsze tylko narzekają....
Do moderacji
Odpowiedz
15
9
Bergen wielką brama do fiordów, cudowne krajobrazy oglądam każdego dnia ale tu jak jeden dzień w tygodniu jest słońce a dwa dni nie pada to uznaje się za powód do radości ! Czy reż mam narzekać i siedzieć w domu bo pada ?
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
jak jest gorąco też źle, pogoda zawsze jest dobra tylko potrzebny jest odpowiedni ubiór,
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Tylko Ty się w tym Bergen znalazleś, bo lubisz zgniłą pogodę i te krajobrazy i wyjazd był Twoim wyborem. My natomiast mamy tej zgnilizny i zimna dość, a na wyjazd nas nie stać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Mogę Ci opłacić lot i hotel w zamian za optymizm.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Jeżeli uznajecie tam 2 dni w tygodniu bez deszczu za powód do radości, to rzeczywiście wybrałeś sobie raj na Ziemii do życia. A przez pozostałe przez 90% roku patrzycie przygnębieni na te swoje cudowe krajobrazy przez okno albo na ich zdjęcia w internecie, bo nikmu się nie chce wychodzić w ulewę i zimno na spacer.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1