UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli uznajecie tam 2 dni w tygodniu bez deszczu za powód do radości, to rzeczywiście wybrałeś sobie raj na Ziemii do życia. A przez pozostałe przez 90% roku patrzycie przygnębieni na te swoje cudowe krajobrazy przez okno albo na ich zdjęcia w internecie, bo nikmu się nie chce wychodzić w ulewę i zimno na spacer.


Anuluj