UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bergen wielką brama do fiordów, cudowne krajobrazy oglądam każdego dnia ale tu jak jeden dzień w tygodniu jest słońce a dwa dni nie pada to uznaje się za powód do radości ! Czy reż mam narzekać i siedzieć w domu bo pada ?


Anuluj