UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bergen wielką brama do fiordów, cudowne krajobrazy oglądam każdego dnia ale tu jak jeden dzień w tygodniu jest słońce a dwa dni nie pada to uznaje się za powód do radości ! Czy reż mam narzekać i siedzieć w domu bo pada ?