UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż deszcz to dar Boży... bez niego nie byłoby plonu a że czasem dokucza to taki mamy klimat. Swoją drogą tu zawsze tylko narzekają....
No cóż deszcz to dar Boży... bez niego nie byłoby plonu a że czasem dokucza to taki mamy klimat. Swoją drogą tu zawsze tylko narzekają....