UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż deszcz to dar Boży... bez niego nie byłoby plonu a że czasem dokucza to taki mamy klimat. Swoją drogą tu zawsze tylko narzekają....


Anuluj