UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko Ty się w tym Bergen znalazleś, bo lubisz zgniłą pogodę i te krajobrazy i wyjazd był Twoim wyborem. My natomiast mamy tej zgnilizny i zimna dość, a na wyjazd nas nie stać.


Anuluj