UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko Ty się w tym Bergen znalazleś, bo lubisz zgniłą pogodę i te krajobrazy i wyjazd był Twoim wyborem. My natomiast mamy tej zgnilizny i zimna dość, a na wyjazd nas nie stać.
Tylko Ty się w tym Bergen znalazleś, bo lubisz zgniłą pogodę i te krajobrazy i wyjazd był Twoim wyborem. My natomiast mamy tej zgnilizny i zimna dość, a na wyjazd nas nie stać.