UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bergen wielką brama do fiordów, cudowne krajobrazy oglądam każdego dnia ale tu jak jeden dzień w tygodniu jest słońce a dwa dni nie pada to uznaje się za powód do radości ! Czy reż mam narzekać i siedzieć w domu bo pada ?