Wybrany wątek opinii

Mieszkam na zatorzu 50.Lotnisko było od zawsze(od czasów lotnictwa oczywiście :-)) i mam nadzieję zawsze będzie. Latały antki wilgi i inne dużo głośniejsze od dzisiejszych samolotów. Nie mogę pojąć ludzi (najprawdopodobniej cena) którzy decydują się kupić dom czy mieszkanie przy lotnisku, schronisku, wysypisku itp. a potem są zdziwieni że śmierdzi że głośno... p.s. agent który sprzedaje działki budowlane w Rubnie to MISTRZ SPRZEDZRZY
(2025.07.26)
Niech sobie lotnisko będzie. Niech latają samoloty. Ale ten jeden brzęczący zatruwa nam życie od lat. Nie pomagają petycje i skargi mieszkańców. Czy ulica Robotnicza to blisko lotniska?
(2025.07.26)
a ty jezdeś miszczem polskiej orftografiji - znalazł się " MISTRZ SPRZEDZRZY "
się popisał..... (2025.07.26)
Mieszkałam lata na Robotniczej i nie było słychać samolotu.... także jesteś upierdliwym mieszkańcem miasta
(2025.07.28)
Samolot turbośmigłowy zaprojektowany w Rosji, zbudowany w Czechach, zarejestrowany na Węgrzech lata nad miastem w Polsce. Dzwięk jest trochę słabszy niż w latach ubiegłych lecz niestety nadal jest bardzo denerwujący. Taki jednostajnie buczący wyprowadza z dobrego samopoczucia. Może tak by panowie lotnicy latali by na obrzeżach strefy? Taki dzwięk ich cieszy, ale jak to w życiu. Jeden woli córkę inny zaś teściową...
akuk (2025.07.28)
Powrót do komentarzy