UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech sobie lotnisko będzie. Niech latają samoloty. Ale ten jeden brzęczący zatruwa nam życie od lat. Nie pomagają petycje i skargi mieszkańców. Czy ulica Robotnicza to blisko lotniska?


Anuluj