UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Samolot turbośmigłowy zaprojektowany w Rosji, zbudowany w Czechach, zarejestrowany na Węgrzech lata nad miastem w Polsce. Dzwięk jest trochę słabszy niż w latach ubiegłych lecz niestety nadal jest bardzo denerwujący. Taki jednostajnie buczący wyprowadza z dobrego samopoczucia. Może tak by panowie lotnicy latali by na obrzeżach strefy? Taki dzwięk ich cieszy, ale jak to w życiu. Jeden woli córkę inny zaś teściową...

akuk

Anuluj