UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam na zatorzu 50.Lotnisko było od zawsze(od czasów lotnictwa oczywiście :-)) i mam nadzieję zawsze będzie. Latały antki wilgi i inne dużo głośniejsze od dzisiejszych samolotów. Nie mogę pojąć ludzi (najprawdopodobniej cena) którzy decydują się kupić dom czy mieszkanie przy lotnisku, schronisku, wysypisku itp. a potem są zdziwieni że śmierdzi że głośno... p.s. agent który sprzedaje działki budowlane w Rubnie to MISTRZ SPRZEDZRZY


Anuluj