UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkałam lata na Robotniczej i nie było słychać samolotu.... także jesteś upierdliwym mieszkańcem miasta
Mieszkałam lata na Robotniczej i nie było słychać samolotu.... także jesteś upierdliwym mieszkańcem miasta