Wybrany wątek opinii

O czym tu pisać? O tych hałasujących narcyzach ryczących po nocach, palących gumy, zasmradzających miasto i stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym. To jest takie ciekawe?
(2025.05.30)
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz….. jak w życiu.30 lat mieszkania podnóży Karkonoszy( rajdy piesze, rowerowe, wspinaczka skałkowa, i wtedy jako nastolatek na 5 os kilkudniowej wycieczce rowerowej byłem świadkiem zlotu motocykli w Karpaczu. Narkotyk zadziałał…. po 15? Latach z już z żoną elblazanka zrobiliśmy prawko na moto. I tak to teraz smutno sobie żyjemy….. rowery, rolki, czasem zagle( patent zrobiony oczywiście w El), moto jak najczęściej, i niestety za rzadko narty. Dobrze że zabrali narciarską gorke chrobrego, lepiej dać na oświetlenie by mordy na stadionie były widoczne; )). Rolki, rower, narty, moto lub wózek, sanki, auto, babciny fotel i tv, twój wybór!
Fuzzy (2025.05.30)
@Fuzzy - Sam w fotelu siedzisz. Najgorsze, co odstrasza mnie od spacerów (na Modrzewinę) to właśnie motorki
(2025.05.30)
Wpis nr 2.. W ten poniedziałek na autoironie w Pszczółkach było z 50 motocyklistów na szkoleniu z jazdy torowej, czytanie i planowanie sekwencji zakrętów, jazdy defensywnej miejskiej, ghymkany, awaryjne hamowanie i ominięcie śpiącego puszkarza, ( przysłowiowego dziadka). Było 3 motocyklistów z El( 1kobieta, szacun).10 h szkolenia, co najmniej z 50 km po torze, progres kosmiczny u wszystkich. I Ani jednego z wyglądu i zachowania zje…a. Byli 20-latkowie, byli na oko 70 -latkowie! Kiedy ostatnio byłeś na doszkalaniu na samochodzie? Po co? Przecież wszystko umiesz i wiesz. C’nie? Nie generalizuj, ucz się, poznawaj, doświadczaj i idź zagłosuj🙏👏💪. Choćby na tych z wiedzą najlepiej i wodz i bóg ich prowadzi.
Fuzzy (2025.05.30)
Ale po co jeździć na Modrzewinie??? To jak pakować moto na autostradzie, przecież tu nie potrzeba prawie żadnych umiejętności, to jaknubrqc się w obcisłe i jechać 5 km na krasny las……nuuuuda. Trzymaj się, zmień trasę spacerów i olej pałujących moto i auta frajerow.
Fuzzy (2025.05.30)
Powrót do komentarzy