UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale po co jeździć na Modrzewinie??? To jak pakować moto na autostradzie, przecież tu nie potrzeba prawie żadnych umiejętności, to jaknubrqc się w obcisłe i jechać 5 km na krasny las……nuuuuda. Trzymaj się, zmień trasę spacerów i olej pałujących moto i auta frajerow.
Fuzzy