UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wpis nr 2.. W ten poniedziałek na autoironie w Pszczółkach było z 50 motocyklistów na szkoleniu z jazdy torowej, czytanie i planowanie sekwencji zakrętów, jazdy defensywnej miejskiej, ghymkany, awaryjne hamowanie i ominięcie śpiącego puszkarza, ( przysłowiowego dziadka). Było 3 motocyklistów z El( 1kobieta, szacun).10 h szkolenia, co najmniej z 50 km po torze, progres kosmiczny u wszystkich. I Ani jednego z wyglądu i zachowania zje…a. Byli 20-latkowie, byli na oko 70 -latkowie! Kiedy ostatnio byłeś na doszkalaniu na samochodzie? Po co? Przecież wszystko umiesz i wiesz. C’nie? Nie generalizuj, ucz się, poznawaj, doświadczaj i idź zagłosuj🙏👏💪. Choćby na tych z wiedzą najlepiej i wodz i bóg ich prowadzi.

Fuzzy

Anuluj