UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale po co jeździć na Modrzewinie??? To jak pakować moto na autostradzie, przecież tu nie potrzeba prawie żadnych umiejętności, to jaknubrqc się w obcisłe i jechać 5 km na krasny las……nuuuuda. Trzymaj się, zmień trasę spacerów i olej pałujących moto i auta frajerow.
Fuzzy