UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O czym tu pisać? O tych hałasujących narcyzach ryczących po nocach, palących gumy, zasmradzających miasto i stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym. To jest takie ciekawe?
O czym tu pisać? O tych hałasujących narcyzach ryczących po nocach, palących gumy, zasmradzających miasto i stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym. To jest takie ciekawe?