UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz….. jak w życiu.30 lat mieszkania podnóży Karkonoszy( rajdy piesze, rowerowe, wspinaczka skałkowa, i wtedy jako nastolatek na 5 os kilkudniowej wycieczce rowerowej byłem świadkiem zlotu motocykli w Karpaczu. Narkotyk zadziałał…. po 15? Latach z już z żoną elblazanka zrobiliśmy prawko na moto. I tak to teraz smutno sobie żyjemy….. rowery, rolki, czasem zagle( patent zrobiony oczywiście w El), moto jak najczęściej, i niestety za rzadko narty. Dobrze że zabrali narciarską gorke chrobrego, lepiej dać na oświetlenie by mordy na stadionie były widoczne; )). Rolki, rower, narty, moto lub wózek, sanki, auto, babciny fotel i tv, twój wybór!

Fuzzy