Wybrany wątek opinii

Ulubiona artystka mościwie nam panującego "prezydenta". Za każdym razem o niej wspomina gdy Duda... Wróć! Gdy Duka po angielsku. Czego to on z nią nie robił: " Z Dys, Z Dys, Z Dys to, z Dys, z Dys, z Dys, z Dys tamto!". 😉
Któren kuma, ten wie (2025.05.12)
@Któren kuma, ten wie - No to ty kumaty, powiedz który z poprzednich prezydentów mówił lepiej? Może donos? Polmos? Bigos? Nie przypuszczam. Może nie jest fluent ale na filmach widać że w miarę swobodnie rozmawia. A jeżeli tobie utkwiło coś tam dys dys.... no cóż. Mógłbym wiele takich przytoczyć o tych z po ko i innych.
(2025.05.12)
Powrót do komentarzy