UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Któren kuma, ten wie - No to ty kumaty, powiedz który z poprzednich prezydentów mówił lepiej? Może donos? Polmos? Bigos? Nie przypuszczam. Może nie jest fluent ale na filmach widać że w miarę swobodnie rozmawia. A jeżeli tobie utkwiło coś tam dys dys.... no cóż. Mógłbym wiele takich przytoczyć o tych z po ko i innych.