UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ulubiona artystka mościwie nam panującego "prezydenta". Za każdym razem o niej wspomina gdy Duda... Wróć! Gdy Duka po angielsku. Czego to on z nią nie robił: " Z Dys, Z Dys, Z Dys to, z Dys, z Dys, z Dys, z Dys tamto!". 😉
Któren kuma, ten wie