UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Któren kuma, ten wie - No to ty kumaty, powiedz który z poprzednich prezydentów mówił lepiej? Może donos? Polmos? Bigos? Nie przypuszczam. Może nie jest fluent ale na filmach widać że w miarę swobodnie rozmawia. A jeżeli tobie utkwiło coś tam dys dys.... no cóż. Mógłbym wiele takich przytoczyć o tych z po ko i innych.


Anuluj