UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ulubiona artystka mościwie nam panującego "prezydenta". Za każdym razem o niej wspomina gdy Duda... Wróć! Gdy Duka po angielsku. Czego to on z nią nie robił: " Z Dys, Z Dys, Z Dys to, z Dys, z Dys, z Dys, z Dys tamto!". 😉

Któren kuma, ten wie