UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od dawna mam wrażenie że ktoś, kto jest odpowiedzialny za umiejscowienie różnych inwestycji budowlanych w E-gu to ktoś chyba obłąkany. To jakieś szaleństwo. Pamiętam jak wielu przyjezdnych podziwiało przestrzeń w mieście a także zieleń. Za jakiś czas, niestety, za przyczyną jakichś dziwnych osób to się zmieni.