UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W pełni zgoda, decyzja o postawieniu w tym miejscu straży pożarnej i osiedli bez wybudowanej drogi to jakaś pomyłka
W pełni zgoda, decyzja o postawieniu w tym miejscu straży pożarnej i osiedli bez wybudowanej drogi to jakaś pomyłka