UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od dawna mam wrażenie że ktoś, kto jest odpowiedzialny za umiejscowienie różnych inwestycji budowlanych w E-gu to ktoś chyba obłąkany. To jakieś szaleństwo. Pamiętam jak wielu przyjezdnych podziwiało przestrzeń w mieście a także zieleń. Za jakiś czas, niestety, za przyczyną jakichś dziwnych osób to się zmieni.