UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ddddddd - Jaki deweloper ? Przy cmentarzu nie sprzedadzą mieszkań a przy Sztabie o ile wiem ma się rozbudować Wojsko. Osiedla mają powstawać przy Łęczuckiej i super i dobrze że mają być skomunikowane z Elblągiem. To rozwój Miasta a konsultacje nie były pseudo - nie kłam tylko dlatego że ich wynik cię się nie spodobał. Tak robią tylko wszarze
MariuszLewandowski-Fc