UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Michał xx - Pogląd Podzielam ale mam nadzieje ze dorosną... Pisanie na jednej stronie o ekologii i terenach inwestycyjnych dla mnie jest szaleństwem Natomiast moim zdaniem jeśli lepsze rozwiązanie ma kosztować więcej to trzeba je realizować. W tym wypadku widzę to co jest jako tymczasowe a docelowo wpięcie w Królewiecką - Fromborską może przez Metalowców która wymaga remontu....

MariuszLewandowski-Fc