UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Malkontent 123 - Jak to na Wschodzie, nic nie można zrobić, tak tą Wschodnią - zrobili do połowy, jak te ulice na Modrzewinie, jak ten port zablokowali I nic już nie robią, jak ten stadion na A8,basen, amfiteatr, mosty, nie można zrobić remontu ulic, chodników, budynków, zabytków, jedyne co można to brać pensję za nic nierobienie- ludzie a pogońcie ich wszystkich- dajcie szansę innym przecież już gorzej nie może być, będą nas karmić wariantami jak na ruletce - może w1,może w2,w3,ale jak na razie - wypada im ciągle 0 ( zero)..

Czas na nich.. won