UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Syndrom sztokholmski - Komu wy ludziska wierzycie? Przed kim wy klękacie? Komu wy oddajecie pokłony? Chyba w szkole historii was uczył ksiądz i pominął wątek konfederacji targowickiej i tego jak papież pomagał nazistom uciekać przed sprawiedliwością

Opiłować kato sektę

Anuluj