UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Syndrom sztokholmski - Komu wy ludziska wierzycie? Przed kim wy klękacie? Komu wy oddajecie pokłony? Chyba w szkole historii was uczył ksiądz i pominął wątek konfederacji targowickiej i tego jak papież pomagał nazistom uciekać przed sprawiedliwością

Opiłować kato sektę