UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Syndrom sztokholmski - Komu wy ludziska wierzycie? Przed kim wy klękacie? Komu wy oddajecie pokłony? Chyba w szkole historii was uczył ksiądz i pominął wątek konfederacji targowickiej i tego jak papież pomagał nazistom uciekać przed sprawiedliwością
Opiłować kato sektę