UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Pamiętasz Teleranek w niedzielę o 9.00?" - pomijając wszystko, 9:00,to pora bardzo dobra na program dla młodzieży. jaki problem?
"Pamiętasz Teleranek w niedzielę o 9.00?" - pomijając wszystko, 9:00,to pora bardzo dobra na program dla młodzieży. jaki problem?