UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Pamiętasz Teleranek w niedzielę o 9.00?" - pomijając wszystko, 9:00,to pora bardzo dobra na program dla młodzieży. jaki problem?


Anuluj