UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie, dla mnie nie było problemu. Ja z rodzicami chodziłem o tej porze do kościoła. Ale komuniści robili wszystko żeby odciągnąć dzieci czy młodzież od Kościoła. Znam nawet takich, mundurowych co na drugi koniec Polski jeździli żeby wziąć ślub, ochrzcić dziecko czy do I komuni. Żal mi ich było i tych wszystkich zniewolonych tą kumnistyczną ideologią.