UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@GłębokaMyśl - Dla mnie mogą i 10 dużych baniek wywalić w patriotycznym uniesieniu na Elbląg. Z czym masz problem, myślicielu? TIRParking będzie drenował, bo od tego jest TIRParkingiem. Nazym zadaniem jest wyrwać tę zabawkę z ich łap. Z Marianem to daj sobie na wstrzymanie, wszak wiadomo o co idzie rzecz.
hd