UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niszczycie szanse miasta, platformerscy szkodnicy. Trzy lata w plecy, do następnych wyborów. Co za matołectwo mieszka w Elblągu, miłośnicy "miejskiego" portu. Macie teraz to, za czym zagłosowaliście. Zadowoleni? A kasa od naczelnika leżała na stole.

hd