UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hd - Parking dla TiRów to nie perspektywa miasta tylko RAK, który od lat drenuje miejski budżet ! Jakby tego było mało populizm i socjopatia wykopał za 2 000 000 000 zł kaczy rów i teraz jak podatnik dorzuci jeszcze 1 000 000 000 zł w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym to dowiemy się, czy te dewastacje miały jakikolwiek sens ? Zasadniczo już wiemy, że NIE. Stwierdził to NIK po kontroli tej dewastacji. Jednak prokuratura nie uznała dwukrotnego przekroczenia pierwotnego budżetu za nadużycie i pan Gróbarczyk śmiga śmiało bez zarzutów o niegospodarność !

GłębokaMyśl

Anuluj