UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niszczycie szanse miasta, platformerscy szkodnicy. Trzy lata w plecy, do następnych wyborów. Co za matołectwo mieszka w Elblągu, miłośnicy "miejskiego" portu. Macie teraz to, za czym zagłosowaliście. Zadowoleni? A kasa od naczelnika leżała na stole.

hd

Anuluj