Wybrany wątek opinii

Zrobić zatoczki dla samochodów a najlepiej dzieci niech chodzą pieszo do szkoły może ten marsz odbierze im czas na komórkę ? Płaczą że są chore, zmęczone, depresja a nie widzą powodu zgody na trwałe upośledzenie ! Ja chodziłem zawsze na pieszo a do szkoły było dwa km. Zaspy, śnieżyce czy deszcz nie było zmiłuj się ! Dziś jestem po sześćdziesiątce szczupły i zdrowy a co będzie z tym pokoleniem ?
(2024.09.09)
Co nas obchodzi jak jest na podlasiu i że byłeś biedny? Niby po 60,a nie ogarnia, trochę się na świecie zmieniło i że to szkoła o profilu sportowym i nie chodzą tu dzieci wyłącznie ze ścisłej okolicy, ale też spod Elbląga. Im też karzesz zasuwać z buta po 10km np. z bielan? Jak mój ojciec miał 25 lat to na auto mógł sobie tylko z okna popatrzeć, jak ja miałem 25,to już dawno miałem swoje własne. Według twojego toku myślenia, to nie powinienem mieć auta, bo kiedyś to ludzie nie mieli?
DasModel (2024.09.09)
@DasModel - Nie przyjacielu, nie oto chodzi ! Auto miałem i mam tylko o samopoczucie i dobro dzieci miałem na uwadze. Oczywiście że jak daleka to wskazane auto. To że inne czasy to nie znaczy że się zatrzymałem, przeciwnie cały czas po świecie idąc łeb w łeb z tym wyzwaniem techniki jak wszyscy...
(2024.09.09)
@DasModel - według jego toku rozumowania z dobrodziejstw teraźniejszości trzeba umieć korzystać
(2024.09.09)
@DasModel - A na UJ się trzesiesz?
(2024.09.09)
Najgorsze jest to że dziś młodzi mierzą wszystkich jedną miarą, określając zacofany, tak jakby ich pokolenie wymyśliło internet i komórki ! My mamy przewagę tzw. życiową mądrość ! My bez netu i komórki świat objechaliśmy wiele razy i dziś mając to wszystko też wyjeżdżamy bo tego wymaga życie, technologia idzie w parze. Pozostaje zamilknąć bo i tak żaden argument i dowód nie dotrze do nich bo dziś bez internetu i komórki nie wiedzą gdzie wisła płynie. Czas leci a wiek każdemu przybywa jednakowo...
(2024.09.09)
z modelem, jak sama nazwa mówi, się nie dyskutuje, podobnie jak z np czy gg
(2024.09.09)
@DasModel - Z Bielan jeździ komunikacja miejska więc to nie problem. Co z tego, że dziecko "chodzi" do szkoły sportowej niby ma dużo ruchu, jak rodzic musi je odebrać, przywieźć do domu i nie ma już czasu zrobić obiad i to dziecko pcha w siebie fastfoody?
(2024.09.10)
A w Elblągu też jest lotnisko. Dolecisz do Berlina? Chyba dawno nie zapoznawałeś się z mapą komunikacji miejskiej. Praktycznie nie ma szans, żeby dojechać z bielan, Krasnego Lasu na Agrykola czy Sienkiewicza i mówię o połączeniach z przesiadką na jednym przystanku. Nie na tym rzecz polega, żeby dziecko musiało wyjść z domu o 6:00 i zwiedzać pół miasta 5-cioma autobusami, żeby na 8:00 dotrzeć do szkoły, skoro to jest około 5km.
DasModel (2024.09.10)
Powrót do komentarzy