UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorsze jest to że dziś młodzi mierzą wszystkich jedną miarą, określając zacofany, tak jakby ich pokolenie wymyśliło internet i komórki ! My mamy przewagę tzw. życiową mądrość ! My bez netu i komórki świat objechaliśmy wiele razy i dziś mając to wszystko też wyjeżdżamy bo tego wymaga życie, technologia idzie w parze. Pozostaje zamilknąć bo i tak żaden argument i dowód nie dotrze do nich bo dziś bez internetu i komórki nie wiedzą gdzie wisła płynie. Czas leci a wiek każdemu przybywa jednakowo...