UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@DasModel - Nie przyjacielu, nie oto chodzi ! Auto miałem i mam tylko o samopoczucie i dobro dzieci miałem na uwadze. Oczywiście że jak daleka to wskazane auto. To że inne czasy to nie znaczy że się zatrzymałem, przeciwnie cały czas po świecie idąc łeb w łeb z tym wyzwaniem techniki jak wszyscy...