UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A w Elblągu też jest lotnisko. Dolecisz do Berlina? Chyba dawno nie zapoznawałeś się z mapą komunikacji miejskiej. Praktycznie nie ma szans, żeby dojechać z bielan, Krasnego Lasu na Agrykola czy Sienkiewicza i mówię o połączeniach z przesiadką na jednym przystanku. Nie na tym rzecz polega, żeby dziecko musiało wyjść z domu o 6:00 i zwiedzać pół miasta 5-cioma autobusami, żeby na 8:00 dotrzeć do szkoły, skoro to jest około 5km.

DasModel