UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co nas obchodzi jak jest na podlasiu i że byłeś biedny? Niby po 60,a nie ogarnia, trochę się na świecie zmieniło i że to szkoła o profilu sportowym i nie chodzą tu dzieci wyłącznie ze ścisłej okolicy, ale też spod Elbląga. Im też karzesz zasuwać z buta po 10km np. z bielan? Jak mój ojciec miał 25 lat to na auto mógł sobie tylko z okna popatrzeć, jak ja miałem 25,to już dawno miałem swoje własne. Według twojego toku myślenia, to nie powinienem mieć auta, bo kiedyś to ludzie nie mieli?
DasModel