UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najgorsze jest to że dziś młodzi mierzą wszystkich jedną miarą, określając zacofany, tak jakby ich pokolenie wymyśliło internet i komórki ! My mamy przewagę tzw. życiową mądrość ! My bez netu i komórki świat objechaliśmy wiele razy i dziś mając to wszystko też wyjeżdżamy bo tego wymaga życie, technologia idzie w parze. Pozostaje zamilknąć bo i tak żaden argument i dowód nie dotrze do nich bo dziś bez internetu i komórki nie wiedzą gdzie wisła płynie. Czas leci a wiek każdemu przybywa jednakowo...