Wybrany wątek opinii

Po raz chyba już trzeci nie odbywa się Jazzbląg ot tak po prostu bez żadnego słowa, jakby go nigdy wczesniej 7 razy nie było i tylko nam niektórym się przyśniło. Pewnie ani Jocz, Nowak, Missan, czy Wróblewski jazza nie słuchają, ale to jeszcze nie powód.
(2023.06.07)
Ej komentatorzy z bożej łaski, no zorganizujcie ten Jazzbląg, kto Wam broni. Zaplanujcie, napiszcie projekty, poszukajcie sponsorów, mecenasów od kultury... Przecież to nic trudnego, prawda?
(2023.06.08)
A z czyjej bożej łaski Ty jesteś ? Bo ja ani w urzędzie, ani podległych instytucjach kulturalnych nie pracuję. Zaplanujcie, napiszcie projekty ? To w Elblągu mieszkańcy sami sobie mają organizować życie kulturalne ? Śmieszne.
(2023.06.09)
Powrót do komentarzy