Wybrany wątek opinii
Po raz chyba już trzeci nie odbywa się Jazzbląg ot tak po prostu bez żadnego słowa, jakby go nigdy wczesniej 7 razy nie było i tylko nam niektórym się przyśniło. Pewnie ani Jocz, Nowak, Missan, czy Wróblewski jazza nie słuchają, ale to jeszcze nie powód.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Ej komentatorzy z bożej łaski, no zorganizujcie ten Jazzbląg, kto Wam broni. Zaplanujcie, napiszcie projekty, poszukajcie sponsorów, mecenasów od kultury... Przecież to nic trudnego, prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
A z czyjej bożej łaski Ty jesteś ? Bo ja ani w urzędzie, ani podległych instytucjach kulturalnych nie pracuję. Zaplanujcie, napiszcie projekty ? To w Elblągu mieszkańcy sami sobie mają organizować życie kulturalne ? Śmieszne.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1